Serwis samochodów ciężarowych Tychy

 

TYCHY

ul. Fabryczna 11
43-110 Tychy
tel. +48 32 722 62 26
email: tychy.serwis@lontex.pl
Godziny otwarcia: PN.-PT. 7:00-15:00 / SB. 7:00-13:00
 
Tachografy
Toll Collect
Ogrzewania postojowe
Klimatyzacje samochodowe
CB Radio
Ograniczniki prędkości
Akumulatory
Sky Toll
 
 
 
 
 
 

trwa ładowanie ...

Serwis, Toll Collect

Oferujemy szeroki i stale poszerzany zakres usług serwisowych. Zapewniamy kompleksowy montaż urządzeń do poboru opłat na terenie Słowacji (Myto) oraz serwis, instalację i modernizację tożsamych urządzeń uprawniających do przejazdów na terenie Niemiec i Austrii (Toll Collect). 

Webasto, Eberspacher, indelB

Serwisujemy tachografy cyfrowe i analogowe, ograniczniki prędkości, klimatyzację w pojazdach, ogrzewania postojowe firm Planar, Eberspacher i Webasto, a także sprzętu CB Radio. Montujemy i serwisujemy urządzenia telematyczne. Oferujemy również możliwość zakupienia akcesoriów i innych produktów motoryzacyjnych. Gwarantujemy jedynie wysokiej jakości towar od sprawdzonych producentów i dostawców.

Wykwalifikowane grono specjalistów

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm transportowych, a także posiadających rozbudowaną flotę pojazdów dostawczych i ciężarowych, jednak świadczymy ponadto usługi dla Klientów indywidualnych. Zatrudniamy wykwalifikowane grono specjalistów, którzy stale poszerzają swoje umiejętności, czego dowodem są liczne certyfikaty wydane po ukończeniu wielu różnych szkoleń serwisowych.