Dołącz do nas

Jeśli:
  • chcesz zdobywać nowe umiejętności w przyjaznej atmosferze,
  • nie boisz się nowych wyzwań, jesteś komunikatywny i otwarty,
  • jesteś pracowity i zmotywowany, a
  • samochód ciężarowy powoduje u Ciebie szybsze bicie serca...
prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres mailowy: praca@lontex.pl
 
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
 

Dlaczego warto z nami pracować?

 
  • Wierzymy, że filarem firmy są ambitni ludzie, posiadający chęć rozwijania swoich umiejętności. Szukamy nie tylko specjalistów z dużym doświadczeniem, lecz także osób, które rozpoczynają swoją ścieżkę kariery zawodowej.
  • Dzięki ofercie szkoleniowej nasi pracownicy otrzymują fachowe wsparcie oraz pogłębiają wiedze w zakresie wykonywanych obowiązków.
  • Każdy pracownik firmy otrzymuje korzystne zniżki na usługi serwisowe oraz produkty dostępne w sklepie firmowym.
  • Orgaznizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych pracowników motywują do działania i wpływają na satysfakcje, wynikającą z wysokich wyników sprzedaży w dziale handlowym.
 

Zobacz nasze media społecznościowe

Wiele się u nas dzieje, sprawdź naszemedia społecznościowe:
 
 
 
 

Informacja

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (zwanym dalej RODO) od dnia 25 maja 2018 roku informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LONTEX Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Ligockiej 55, KRS 0000443143.
2. Dane kontaktowe: lontex@lontex.pl, +48 32 215 27 97
3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dokonywane w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę zawartą w klauzuli w dokumentach aplikacyjnych, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: telefonicznie pod numerem: +48 32 215 27 97 wew.85, osobiście w siedzibie firmy lub e-mailowo na adres praca@lontex.pl
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy licząc od daty ich wpłynięcia, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 36 miesięcy.
7. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
8. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
9. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą również udostępniane takim odbiorcom jak podmioty świadczące usługi hostingowe.
10. Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
11. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
Katarzyna Tabor
Specjalista ds. kadr i płac