Serwis samochodów ciężarowych Tarnów

 

TARNÓW

ul. Spokojna 20b
33-100 Tarnów
tel. +48 32 722 62 26
tel.: OSKP: 14 621 11 55
email: tarnow.serwis@lontex.pl
 
Godziny otwarcia SERWISU: PN.-PT. 7:00-17:00
Godziny otwarcia OSKP: PN.-PT. 7:00-19:00 / SB. 7:00-14:00
 
Tachografy
Toll Collect
Ogrzewania postojowe
Klimatyzacje
Ograniczniki prędkości
CB Radio
Monitoring GPS 
 

Możliwość płatności kartą MasterCard oraz Visa.
 

Profesjonalny serwis tir Tarnów

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu serwisowania samochodów ciężarowych w Tarnowie. Zajmujemy się m.in. montażem, demontażem oraz naprawą tachografów, systemów poboru opłat drogowych i serwisem ogrzewania postojowego, klimatyzacji, ograniczników prędkości, CB Radio czy urządzeń telematycznych.

Autoryzowany partner VDO

Jesteśmy autoryzowanym partnerem VDO – lidera w branży tachografowej. Wykonujemy sprawdzania naprawy tachografów analogowych oraz kalibrowanie dowolnych rodzajów tachografów cyfrowych. Montujemy i demontujemy sprzęt tego typu w pojazdach ciężarowych, dostawczych i w autobusach. Pobieramy dane z kart kierowców i tachografów.

Autoryzowany partner Toll Collect

Nasz serwis samochodów ciężarowych Tarnów jest również największym autoryzowanym partnerem Toll Collect GmbH w Polsce – operatora systemu poboru opłat drogowych. Zajmujemy się kompleksowymi pracami w zakresie urządzeń, które umożliwiają opłatę ze przejazd drogami w Niemczech i Austrii bez konieczności ręcznego zakupu winiety przez kierowcę. Zapewniamy ponadto montaż jednostek pokładowych służących do pobierania opłat na terenie Słowacji.

Serwis ogrzewań postojowych

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe w zakresie ogrzewań postojowych takich producentów jak Planar, Eberspeacher czy Webasto. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości. Wykorzystujemy sprawdzone, w pełni bezpieczne środki i produkty (np. oleje, czynniki chłodnicze itp.).
 
 
trwa ładowanie ...