Szkolenia

Działamy dwutorowo, szkolimy osoby odpowiedzialne za serwis pojazdów mechanicznich jak i osób wykonujących transport osób i rzeczy. Zapewniamy możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych czynnie współpracując z Urzędami Pracy oraz korzystając z regionalnych dofianansowań. Naszym celem jest udział w budowaniu profesjonalnej kadry diagnostów, techników tachografów cyfrowych, kierowców zawodowych oraz osób zarządzających transportem. 
 
 

Profesjonalni wykładowcy

Kadra naszych wykładowców tworzona jest przez pracowników z wieloletnim stażem oraz inspektorów służb drogowych. Doświadczenie szkoleniowców poparte jest licznymi certyfikatami i pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Rocznie przekazujemy wiedzę ponad 1000 osobom!

Szkolenia dla diagnostów

Szkolenia przeznaczone dla osób ubiegających się o uprawnienia diagnostów pojazdów mechanicznych.

Szkolenia dla firm transportowych

Szkolenia przeznaczone dla osób związanych z wykonywaniem przewozu osób i rzeczy. Oferta obejmuje szkolenia zarówno dla kierowców zawodowych jak i osób zarządzajacych firmami transportowymi. 

Szkolenia dla serwisów tachografów

Szkolenia przeznaczone dla pracowników serwisów pojazdów mechanicznych. Oferta obejmuje między innymi szkolenia z tachografów cyfrowych i analogowych, ogrzewań postojowych oraz kimatyzacji samochodowych. 
Damian Tomanek
Kierownik działu szkoleń
d.tomanek@lontex.pl
+48 32 215 27 97 wew. 76
+48 515 060 078
Sylwia Wydmańska
Specjalista ds. szkoleń
s.wydmanska@lontex.pl
+48 32 215 27 97 wew. 15
+48 508 682 078
+48 797 004 286