Zabezpieczenie ładunku

 

Zabezpieczenie ładunku

Elementy zabezpieczenia ładunku zapewniają nie tylko bezpieczeństwo przewożonych towarów i uczestników ruchu drogowego, ale chronią także przed stratami finansowymi.
 
Pasy transportowe oraz belki naburtowe TEKSON spełniają rygorystyczne kryteria norm europejskich. Oferujemy szeroką gamę produktów służących do zabezpieczenia ładunku w transporcie drogowym.
 
 
 

Belki naburtowe

Belki naburtowe/rozporowe służą do poziomego zabezpieczenia wszelkich ładunków. Dzielą i zabezpieczają towar przed gwałtownym przesunięciem. W naszej ofercie znajdują się belki aluminiowe - 8kg, regulowane, z certyfikatem DEKRA. Belki zakończone są stalowymi okuciami stanowiące blokady.
 

Pasy transportowe

Kierowcy ciężarówek z pewnością nie wyobrażają sobie pracy bez tak ważnego sprzętu jakim są pasy transportowe. Zabezpieczenie ładunku za ich pomocą jest niewątpliwie najpopularniejszą metodą w transporcie. Oferowane przez nas pasy dostosują się do każdych potrzeb, metod mocowania czy rozmiarów przewożonych gabarytów.
 
Jakość i bezpieczeństwo to fundamenty sprzedażowe naszych produktów. Sprzedawane pasy transportowe wykonane są zgodnie z normą EN-12195-2, dodatkowo certyfikowane przez TUV Sud.

Pliki do pobrania