Serwis samochodów ciężarowych Rybnik

 

RYBNIK

UWAGA! Zmiana lokalizacji z dniem 01.02.2022 - nowy adres: ul. Brzezińska 40 (baza TRANSGÓR S.A.)

 
ul. Brzezińska 40
44-201 Rybnik
tel. +48 32 722 62 26
email: rybnik.serwis@lontex.pl
Godziny otwarcia: PN.-PT. 7:00-17:00 / SB. 7:00-13:00
 
Tachografy
Toll Collect
Ogrzewania postojowe
Klimatyzacje
Ograniczniki prędkości
CB Radio
Monitoring GPS
 

Możliwość płatności kartą MasterCard oraz Visa.
 
 

trwa ładowanie ...

Serwis

Serwis samochodów ciężarowych Rybnik świadczy usługi montażu, demontażu, diagnostyki i naprawy. Zajmujemy się kompleksowymi pracami w zakresie systemów klimatyzacji, ogrzewania postojowego oraz poboru opłat drogowych, ograniczników prędkości, tachografów, CB Radio, a także urządzeń telematycznych zainstalowanych w pojazdach. W pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty i środki chemiczne, np. czynniki chłodnicze czy oleje. Nowoczesny sprzęt i urządzenia pozwalają nam zagwarantować Klientom najwyższą jakość usług.

Toll Collect

W zakresie usług serwisowych w Polsce jesteśmy największym autoryzowanym partnerem firmy Toll Collect GmbH, operatora systemu opłat na drogach Niemiec i Austrii. Dzięki temu możemy zapewnić w pełni profesjonalne działania z zakresu instalacji, naprawy czy diagnostyki urządzeń pozwalających na jazdę po płatnych drogach niemieckich, bez obowiązku ręcznego nabycia winiety przez kierowców. Montujemy również podobne jednostki pokładowe, które służą do pobierania opłat na terenie Słowacji.

VDO

Jesteśmy autoryzowanym partnerem lidera w branży tachografowej - firmy VDO, co pozwala nam na kompleksową analizę i kalibrację tachografów cyfrowych oraz ewentualną naprawę tachografów analogowych.

Eberspeacher, Webasto

Specjalizujemy się w serwisowaniu urządzeń do ogrzewania postojowego firm Eberspeacher, Planar, Webasto i IndelB, a także instalacji i sprawdzaniu ograniczników prędkości we wszystkich typach pojazdów ciężarowych, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia klocków hamulcowych i paliwa oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze.