Rozliczenia dla transportu

Działalność Serwisu Prawnego LONTEX skupia się na nowoczesnych rozwiązaniach telematycznych pozwalających na usprawnianie pracy wewnątrz firm z branży TSL. Oferujemy wszelkiego typu usługi rozliczeniowe dla transportu, począwszy od analizy, ewidencji oraz rozliczania czasu pracy kierowcy, poprzez rozliczenia kosztów delegacji czy też rozliczania płacy minimalnej w Europie, skończywszy na reprezentacji przedsiębiorstw podczas kontroli Inspekcji Transportu Drogowego lub Państwowej Inspekci Pracy.  

Rozliczenia dla transportu

Gwarantujemy kompleksową obsługę w rozliczaniu firm transportowych. Specjaliści z branży profesjonalnie zadbają o prawidłową ewidencję Państwa działalności. 
 
  • Rozliczanie płacy minimalnej w Europie
  • Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Analiza czasu pracy kierowcy (ITD)
  • Kontrole ITD i PIP – reprezentacja
  • Rozliczanie podróży służbowych
  • Rozliczenia delegacji

Co nas wyróżnia?

W ramach podpisanej umowy, obejmującej obsługę Państwa firmy w skrojonym na miarę zakresie oferujemy jedną FV. Jest to między innymi sposób na zmniejszenie ilości konstruowanych dokumentów. System ALL IN ONE został stworzony w oparciu o połączenie aplikacji LONTEX TELEMATICS (GPS połączony z tachografem) z profesjonalizmem osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowcy. System pozwala nam mieć pewność poprawności rozliczania danych, które zdalnie pobieramy i skrupulatnie alizujemy.

Telematyka - monitoring GPS

Aplikacja LONTEX TELEMATICS 

 
W ramach współpracy oferujemy dostęp do aplikacji LONTEX TELEMATICS. Dzięki połączeniu tachografu z systemem GPS otrzymujemy stały dostęp do rejestrowanych informacji. Dodatkową zaletą jest możliwość podglądu danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia Państwu planowanie i odpowiednią organizację pracy w firmie. Dzięki zastosowaniu proponowanego rozwiązania eliminujemy również potrzebę prowadzenia przez kierowcę karty delegacyjnej. 
 
Jesteś naszym Klientem? Przejdź dalej i zaloguj się do aplikacji:

Rekomendacje

Dzięki specjalizacji w dziedzinie prawnej, od wielu lat zapewniamy profesjonalne doradztwo. Aktualnie kompleksową obsługą prawną obejmujemy kilkadziesiąt firm transportowych. Spełniamy oczekiwania naszych Klientów, o czym świadczą poniższe rekomendacje.
 
 
Marek Herma
Dyrektor serwisu prawnego