Twoje światła, nasze bezpieczeństwo

Data: 21.10.2020 r. Autor: LONTEX
Sezon jesienno-zimowy to czas, kiedy szybciej zapada zmrok, a zjawiska atmosferyczne znacząco ograniczają widoczność na drodze. Jest to okres, w którym szczególnie powinniśmy zadbać o stan oświetlenia w pojazdach. 
 
Już w ten weekend rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". W wybranych stacjach kontroli pojazdów na ternie całego kraju będzie można sprawdzić stan i ustawienie świateł samochodów. Kampania prowadzona będzie przez trzy soboty - 24 października, 7 oraz 21 listopada.
 
Do akcji dołączyły stacje kontroli pojazdów LONTEX, na których nieodpłatnie można przebadać oświetlenie. Wykwalifikowani diagności sprawdzą czy obecny stan świateł w pojazdach jest gotowy na niesprzyjające warunki na drodze.
 
 
Nim wyruszymy w trasę pamiętajmy o poprawnie ustawionym oświetleniu, które ma kluczowy wpływ na jakość jazdy i komfort w ruchu drogowym. Nie warto czekać, aż dzień stanie się krótszy - już teraz zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo na drodze!
 
Przypominamy także o trwającej akcji "Zrób przegląd, odbierz prezent!" - dla każdego Klienta, który wykona u nas przegląd przewidzieliśmy zestaw upominków.