Koszt, termin i sposób dostawy

W niektórych przypadkach do podanych cen produktów należy doliczyć koszty przesyłki. Koszty dostawy Produktu, które pokrywa Klient, są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia.
 
Zamówione Produkty dostarczane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika:
  • Czas kompletowania Produktów wynosi do 3 dni roboczych od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji przez elektroniczny system płatności.
  • Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. do 2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 
Szczegółowe informacje o możliwych sposobach i terminach dostawy oraz kosztach przesyłki prezentowane są w trakcie składania zamówienia oraz w specjalnej zakładce informacyjnej na stronie naszego sklepu.
 
Zasadniczo istnieje możliwość odbioru osobistego produktów pod adresem: LONTEX GROUP Sp. z o.o., Ligocka 55, 43-502 Czechowice-Dziedzice, w godzinach 8:00-16:00
 
Nie wysyłamy produktów do paczkomatów.