Czym się zajmujemy?

 
  • Rozliczanie płacy minimalnej w Europie
  • Analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców
  • Kontrole ITD i PIP - reprezentacja
  • Rozliczanie podróży służbowych

System ALL IN ONE

W ramach podpisanej umowy, obejmującej obsługę Państwa firmy w skrojonym na miarę zakresie oferujemy jedną FV. Jest to między innymi sposób na zmniejszenie ilości konstruowanych dokumentów. System ALL IN ONE został stworzony w oparciu o połączenie aplikacji LONTEX TELEMATICS (GPS połączony z tachografem) z profesjonalizmem osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowcy. System pozwala nam mieć pewność poprawności rozliczania danych, które zdalnie pobieramy i skrupulatnie alizujemy.

Aplikacja LONTEX TELEMATICS

W ramach współpracy oferujemy dostęp do aplikacji LONTEX TELEMATICS. Dzięki połączeniu tachografu z systemem GPS otrzymujemy stały dostęp do rejestrowanych informacji. Dodatkową zaletą jest możliwość podglądu danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia Państwu planowanie i odpowiednią organizację pracy w firmie. Dzięki zostosowaniu proponowanego rozwiązania eliminujemy również potrzebę prowadzenia przez kierowcę karty delegacyjnej. 
 
Jesteś naszym Klientem? Przejdź dalej i zaloguj się do aplikacji:

Referencje

Dzięki specjalizacji w dziedzinie prawnej, od wielu lat zapewniamy profesjonalne doradztwo. Aktualnie kompleksową obsługą prawną obejmujemy kilkadziesiąt firm transportowych.
Marek Herma
Dyrektor serwisu prawnego
m.herma@lontex.pl
+48 32 215 27 97 wew. 70
+48 512 416 388