Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną firm transportowych. Oferujemy szeroką gamę usług prawnych w zakresie transportu drogowego rzeczy i osób. Podkreślamy zdobyte doświadczenie w zakresie obsługi firm transportowych z uwzględnieniem prawa transportowego, jak również prawa pracy.
 

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę Państwa firmy - system ALL IN ONE. Jest to system GPS połączony z tachografem, dający możliwość zdalnego odczytu danych z tachografu oraz karty kierowcy. Połączony z profesjonalizmem osób zajmujących się rozliczaniem, to doskonały sposób na poprawność rozliczeń czasu pracy oraz jego ewidencji na całym świecie.

System ALL IN ONE

Proponowane rozwiązanie eliminuje potrzebę prowadzenia przez kierowcę karty delegacyjnej, co znacząco upraszcza pracę zarówno kierowcy, jak i osoby odpowiedzialnej za jego czas pracy. Stały dostęp do informacji w tachografie, a co ważniejsze – dostęp do danych o czasie pracy w czasie rzeczywistym, ułatwia planowanie oraz odpowiednią organizację pracy w firmie.

Specjalizacja

Dzięki specjalizacji w dziedzinie prawnej, od wielu lat zapewniamy profesjonalne doradztwo. Aktualnie kompleksową obsługą prawną obejmujemy kilkadziesiąt firm transportowych.
Marek Herma
Dyrektor serwisu prawnego
m.herma@lontex.pl
+48 32 215 27 97 wew. 70
+48 512 416 388