Serwis samochodów ciężarowych Jędrzychowice (Zgorzelec)

JĘDRZYCHOWICE

Jędrzychowice 98b
59-900 Jędrzychowice (ZGORZELEC)
tel. +48 32 722 62 26
email: jedrzychowice.serwis@lontex.pl
Godziny otwarcia: PN.-PT. 7:00-17:00
 
 
Tachografy
Toll Collect
Ogrzewania postojowe
Klimatyzacje
Ograniczniki prędkości
CB Radio
Monitoring GPS
trwa ładowanie ...

Serwis Jędrzychowice - Zgorzelec oferuje:

Głównym celem firmy Lontex jest udzielanie kompleksowej pomocy w zakresie serwisu pojazdów z branży TSL wszystkim zainteresowanym specjalistycznymi usługami. W tym celu otwieramy oddziały w wielu miastach Polski, w tym w Jędrzychowicach. Dzięki naszej firmie można szybko zamówić usługi związane z obsługą, naprawą i oceną stanu technicznego takich elementów pojazdów ciężarowych jak:
 
– tachografy (analogowe i cyfrowe),
– ograniczniki prędkości,
– CB radio,
– ogrzewania postojowe,
– urządzenia telematyczne.
 

Serwis tachografów

Autoryzowany Partner VDO

Od 1 listopada 2013 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem VDO - lidera w branży tachografowej. 

Tachografy cyfrowe 

Oddziały serwisowe świadczą usługi z zakresu kalibracji, naprawy oraz sprawdzania wszystkich typów tachografów cyfrowych. Zapewniamy montaż i demontaż tachografów w pojazdach ciężarowych, dostawczych i autobusach. Pobieramy dane z tachografów oraz kart kierowców, gwarantujemy sprawną i fachową obsługę. 

Tachografy analogowe

Świadczymy usługi z zakresu serwisów ciągle stosowanych w transporcie tachografów analogowych. Zapewniamy legalizację, naprawę, jak i samą instalację urządzeń.
 

Serwis CB RADIO

Świadczymy usługi montażu CB Radio stanowiących łatwy i bezkosztowy środek łączności między ludźmi spędzającymi dużo czasu za kierownicą samochodów ciężarowych. Dodatkowo oferujemy wszelkie niezbędne naprawy związane z urządzeniem.
 
 

Serwis ograniczników prędkości

Serwisy zapewniają instalację oraz sprawdzenie już zamontowanych ograniczników we wszystkich typach pojazdów ciężarowych. Zamontowany ogranicznik przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa czy klocków hamulcowych oraz zwiększa bezpieczeństwo na drogach. 
 
 

Serwis ogrzewań postojowych

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe w zakresie ogrzewań postojowych takich producentów jak Planar, Eberspeacher czy Webasto. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości. Wykorzystujemy sprawdzone, w pełni bezpieczne środki i produkty (np. oleje, czynniki chłodnicze itp.).
 
 

Autoryzowany partner VDO

Jesteśmy autoryzowanym partnerem VDO – lidera w branży tachografowej. Wykonujemy sprawdzania naprawy tachografów analogowych oraz kalibrowanie dowolnych rodzajów tachografów cyfrowych. Montujemy i demontujemy sprzęt tego typu w pojazdach ciężarowych, dostawczych i w autobusach. Pobieramy dane z kart kierowców i tachografów.

Myto - montaż urządzeń

Urządzenia pokładowe do poboru opłat na terenie Słowacji

Zapewniamy montaż jednostek pokładowych służących do poboru opłat na terenie Republiki Słowackiej. Opłaty drogowe zostały wprowadzone 1-go stycznia 2010 roku pokrywając tym samym 2 400 km odcinków autostrad, dróg ekspresowych oraz krajowych. Drogi podlegają opłacie za pomocą technologii satelitarnej, pracującej na zasadzie nawigacji GPS. Pojazdy, które podlegają opłatom drogowym muszą zostać zarejestrowane w elektronicznym systemie poboru opłat drogowych oraz posiadać poprawnie zainstalowaną jednostkę pokładową. Pojazdy kontrolowane są za pośrednictwem administratora spółki SkyToll we współpracy ze słowacką Inspekcją Transportu Drogowego.

Serwis Toll Collect

Autoryzowany Partner Toll Collect

 
Jesteśmy największym autoryzowanym partnerem serwisowym TOLL COLLECT GmbH w Polsce – operatora niemieckiego systemu poboru opłat drogowych. LONTEX od wielu lat znajduje się na pierwszym miejscu w rankingach największej ilości wykonanych zabudów jednostek pokładowych oraz ich napraw. Dokonujemy montażu, serwisu oraz demontażu urządzeń, umożliwiających opłatę za przejazd niemieckimi autostradami bez konieczności ręcznego wykupu winiety przez kierowcę. Ponadto w przypadku gdy dane pojazdu np. numery rejestracyjne uległy zmianie wykonujemy ich korekty w urządzeniu.
 
Jeżeli nie korzystają Państwo jeszcze z automatycznego poboru opłat drogowych w Niemczech, a są Państwo nim zainteresowani odsyłamy do kontaktu z operatorem:
 
 

Telematyka - monitoring GPS

Aplikacja LONTEX TELEMATICS 

 
W ramach współpracy oferujemy dostęp do aplikacji LONTEX TELEMATICS. Dzięki połączeniu tachografu z systemem GPS otrzymujemy stały dostęp do rejestrowanych informacji. Dodatkową zaletą jest możliwość podglądu danych w czasie rzeczywistym, co ułatwia Państwu planowanie i odpowiednią organizację pracy w firmie. Dzięki zastosowaniu proponowanego rozwiązania eliminujemy również potrzebę prowadzenia przez kierowcę karty delegacyjnej. 
 
Jesteś naszym Klientem? Przejdź dalej i zaloguj się do aplikacji:

Profesjonalizm

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia i nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne propozycje. Nasza siła tkwi w terminowości i pełnym profesjonalizmie. Pracownicy oddziału to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają stosowne certyfikaty. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom usługi na światowym poziomie.