Zobaczmy się na MASTER TRUCK'u 2019!

Data: 12.07.2019 r. Autor: LONTEX
Już tylko kilka dni zostało do startu najpopularniejszego zlotu ciężarówek w Polsce!
 
MASTER TRUCK rozpoczyna się w przyszły piątek i będzie trwał cały weekend (19-21.07.2019).

Ogrom atrakcji na stoisku LONTEX

Miło nam poinformować, że firma LONTEX, kolejny raz zaznaczy swoją obecność na zlocie. W tym roku przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na naszym stoisku, prócz zapoznania się z atrakcyjną ofertą handlową, będzie można między innymi spróbować pysznych kanapek typu panini Pierre Baguette oraz wyjątkowo smacznych napoi Kinnie.
 
Niewątpliwie kolejną, ciekawą atrakcją będzie nasz nowy wóz ekspozycyjny! Spotkania i rozmowy z Klientami będą mogły odbyć się dzięki niemu w komfortowych warunkach! Nie możemy się doczekać! To nie koniec atrakcji!

Konkurs "Wzorowy kierowca 2019"

Specjalnie z okazji zlotu przygotowaliśmy konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich kierowców zawodowych, który chcą sprawdzić swoje umiejętności pod kątem prawidłowego stosowania przepisów dotyczących norm czasu pracy.
 
Celem konkursu jest propagowanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie stosowania przepisów i obsługi tachografów cyfrowych, co może przełożyć się na oszczędności przedsiębiorstw transportowych wynikających z braku kar za powstałe wykroczenia.
 
Nagrodami w konkursie są: 
  1. Przejazd LAMBORGHINI GALLARDO
  2. Kurs doskonalenia techniki jazdy kat. B 
  3. Klucz przekładniowy TEKSON
Kompleksowa informacja o możliwościach zgłoszenia do konkursu w ULOTCE
 
 
 
Do zobaczenia!